Nauja Išpardavimas
5vnt Dvipusis-2SC/UPC-2SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper Padidinti

5vnt Dvipusis-2SC/UPC-2SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper

Nauja prekė

1 Prekės

Yra sandėlyje

€34.73

Dalintis

Apie prekę

1 Aprašymas

Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan.

2 Funkcija

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Aukštos temperatūros stabilumas.

Aukščiausios Kokybės Standartas PC/UPC/APC Poliravimas

Standartas: IEC B Klasės

3 Patch Cord Techninės Specifikacijos Punktas PC UPC APC Bandymų Bangos ilgis (nm ) 1310nm&1550nm Įterpties Nuostoliai Max (dB) 0.25 Grįžti Nuostolis (dB) 50 55 60

3D Specifikacijos: Prekės UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mm Kreivės Spindulys(mm)) 7~25 10~25 5~12 Apex Kompensuoti(um) ≤50 Pluošto Aukštis(nm) -0.5 Poliravimo Kampas(°) 8±0.3

4 Programos:

---Optinio pluošto ryšių sistemos;

---Optinio tinklo prieigos tinklus;

---Kabelinės televizijos

---Optinio pluošto duomenų perdavimo

---Optinio Pluošto Bandymų Įranga

Žymos: optinio pluošto patchcord, optinio pluošto patchcord, optinis patchcord, Pigūs optinio pluošto patchcord, Aukštos Kokybės šviesolaidinį patchcord, Kinija optinis patchcord Tiekėjų.

Charakteristikos

Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Įrenginio Tipas Pakuotė
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Kabelio Spalva Geltona
kabelio tipas Dvipusis
Elemento Ilgio 1m
Jungties tipas SC/UPC
Modelio Numeris PT01-015
Prekės Pavadinimas CICVCHC
Pakavimas 5vnt per didelis poly bag
Jungtis-End2 2xSC/UPC su Clip
Laido Dydis Dvipusis withe 2x2.0mm
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Ilgis 1m
Kabelio Medžiaga PVC
Optinio Pluošto Tipas Vienos rūšies (G652D)
Jungtis-End1 2xSC/UPC su Clip

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

5vnt Dvipusis-2SC/UPC-2SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper

5vnt Dvipusis-2SC/UPC-2SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper

Panašūs produktai: